komfort i bezpieczeństwo Twojego domu
DEKOREM LEGNICA
znajdziesz nas również na: DEKOREM NA FACEBOOK'u

ROLETY ZEWNĘTRZNE ZABEZPIECZAJĄCE

Rolety zewnętrzne zabezpieczające nie tylko od włamania, produkowane z wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium, rolety spełniają najwyższe normy wytrzymałościowe.
Są bardzo dobrą osłona przed słońcem i warunkami atmosferycznymi, latem pomagają obniżyć temperaturę pomieszczenia, a zimą podnoszą skuteczność izolacyjną stolarki okiennej, pozytywnie wpływają na termomodernizację budynku.
Specjalizujemy się w montażu na budynkach docieplonych metodą sidingu jak i styropianem, również na wysokich kondygnacjach.

Jeśli chodzi o ten typ rolet, to skrzynka montowana jest na murze lub we wnęce okiennej, przez co są widoczne na elewacji, stąd często nazywane są właśnie elewacyjnymi.
Rolety te występują w kilku kształtach skrzynek: prostokątnej, półokrągłej, ćwierćokrągłej oraz o klapie ściętej pod kątem 45 stopni.
Pokrywa rewizyjna umieszczona jest z przodu skrzynki rolety. To typ osłon, który znajduje zastosowanie zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i istniejących już budynków.

Specjalizujemy się w przeróbce napędów – sterowania ręczne przerabiamy na silniki sterowane za pomocą pilota, wyłączniki grupowe, system inteligentnego domu i inne.
Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i różnego rodzaju naprawy, przeróbki.

Żaluzje zewnętrzne zabezpieczające na profilach aluminiowych.
Współpracujemy z jednym z największych producentów rolet zewnętrznych w Europie firmą Portos S. J.  

Wersja Standard 2000

st2000
Montaż na ścianę budynku, we wnęce okiennej lub bezpośrednio do skrzydła okiennego.

Podnoszenie i opuszczanie może odbywać się za pomocą:
taśmy, linki, sprężyny, korby lub elektrycznie za pomocą pilota lub wyłącznika.

Specjalizujemy się w montażu na budynkach docieplonych sidingiem (blachy)

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE ROLET ZEWNĘTRZNYCH ST2000

W standardzie roleta zawiera:

.

Inne dostępne kształty puszek rolet zabezpieczających

RL2000 OS2000

Wersja Intermo.

IT2000

System podtynkowy INTERMO, mocowany we wnęce muru nad otworem okiennym, jest nowoczesnym rozwiązaniem w nowo wznoszonych budynkach, jak również w istniejących obiektach, słowem dla tych wszystkich którym energooszczędność nie jest obojętna.

Nowy system, wyróżnia sposób montażu, gdzie rolety montowane są przed oknem dzięki czemu unikamy wszystkich możliwych pustych przestrzeni nad oknem. Elementy podtynkowe rolety INTERMO nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża toteż nie naruszają szczelności budynku. Skrzynka rolety po otynkowaniu jest niewidoczna, a klapa rewizyjna, szyna tynkowa i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien, przy czym prowadnice w dodatku można częściowo zabudować.

Rolety nadstawne

Wersja Standard z moskitierą- CC 1000  Roleta nadstawna zespolona z oknami, montowana podczas wymiany stolarki.

TP1000_moskito

Wersja TermoluxTL 1000 ulepszony rodzaj rolety nadstawnej Standard klapa rewizyjna od spodu, większe docieplenie-250 mm szerokości skrzynka.

TL1000

Nasze realizacje