komfort i bezpieczeństwo Twojego domu
DEKOREM LEGNICA
znajdziesz nas również na: DEKOREM NA FACEBOOK'u

BRAMY I KRATY ROLOWANE

BRAMA GUARD

Twój własny ochroniarz do zadań specjalnych. Wytrzymała, bezawaryjna i stworzona przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki bramie rolowanej GUARD możesz mieć pewność, że to co dla Ciebie najważniejsze zostanie otoczone wyjątkową opieką.

To co odróżnia bramy rolowane od innych, to ich konstrukcja. Zajmują minimalną przestrzeń pod sufitem, ale możesz zamontować ją również na zewnątrz. To oznacza, że oszczędzasz miejsce na to, na co tylko masz ochotę.

OSŁONA ROLOWANA 52

To jedna z tych bram w naszej ofercie, która w małym rozmiarze kryje ogromny potencjał. Wyposażona jest w aluminiowe ocieplone profile, które zapewniają doskonałą izolację termiczną. Ze względu na niewielki rozmiar świetnie sprawdzi się również przy zamykaniu schowków, domków narzędziowych i mniejszych garaży. Dostępna jest w 11 kolorach, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz taki, który idealnie sprawdzi się w Twoim przypadku.

OSŁONA ROLOWANA 55

W porównaniu do bramy mini 52 wyposażona jest w większe profile, które wypełnione są pianką – dzięki temu zapewnia lepszą izolację i jest wyjątkowo wytrzymała. Jej szerokość może wynosić nawet do 400 cm dzięki czemu świetnie nadaje się do zamknięcia witryny sklepowej czy stoiska targowego. To brama, która często wybierana jest zarówno w Polsce jak i za granicą!

KRATA ROLOWANA MINILOOK

Krata MINILOOK idealnie sprawdza się przy zamykaniu mniejszych otworów na hali, warsztacie czy w galerii handlowej – wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Profile (występujące w dwóch opcjach kolorystycznych) są stabilne i bardzo wytrzymałe. Możesz dostosować kolor krat do swoich potrzeb – wybierz dowolny odcień z palety RAL

KRATA ROLOWANA EASYLOOK

Kratą EASYLOOK możesz zamknąć otwory, które mierzą aż do 710 cm szerokości. Idealnie nadaje się do zabezpieczenia parkingów i garaży podziemnych oraz dużych witryn w galeriach handlowych. Wytrzymałe profile dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Dzięki możliwości pomalowania na dowolny kolor z palety RAL. Krata Easylook może zostać wkomponowana w dowolny projekt. Estetyczna, solidna i bezpieczna – to cechy, które najlepiej określają jaka jest nasza krata EASYLOOK.